-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди з лижних гонок в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) та команд з лижного двоборства, стрибків на лижах з трампліна в інших міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі), накази №4132, 4092, 3893, 4095
Тендер Prozorro UA-2025-09-29-002866-a
Торги відмінено
338 517.00
UAH з ПДВ
Номер:
6d4faa661a1444e58a3487b5a6a957f4
Внутрішній номер закупівлі:
26581056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-29-002866-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
338 517.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.09.2025 10:55 - 04.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2025 10:55 - 07.10.2025 10:00
Аукціон:
з 08.10.2025 13:54
Період кваліфікації:
з 07.10.2025 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b155bce99d524cf5bebc31d1b25b110b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Зважаючи на викладене, враховуючи відсутність можливості усунути виявлене порушення, що призведе до порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, необхідно відмінити Закупівлю на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей.
Період оскарження:
15.10.2025 12:28 - 26.10.2025 00:00
Дата опублікування:
15.10.2025 12:28
Дата виконання:
26.10.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴338 517.00 Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди з лижних гонок в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) та команд з лижного двоборства, стрибків на лижах з трампліна в інших міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі), накази №4132, 4092, 3893, 4095