• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ)

Торги не відбулися

208 041.72 UAH з ПДВ
Номер: 3222f91d61ee4baba3a83120279686d1
Внутрішній номер закупівлі: 26580691
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-29-002507-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Тетяна Бойко +380565492998 krinbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 208 041.72 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.09.2025 10:42 - 04.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.09.2025 10:42 - 07.10.2025 07:00
Аукціон: з 08.10.2025 14:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴208 041.72 ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо