-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ретранслятор та радіостанції
Тендер Prozorro UA-2025-09-27-000434-a
Відповідно до підпункту 4 пункту 32 підрозділу 2 розділу XX Податкового Кодексу України звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України радіостанції ультракороткохвильового і короткохвильового діапазону військового призначення, що класифікуються за кодом 8525 60 00 00 згідно з УКТ ЗЕД. При подачі пропозиції Учасник повинен враховувати зазначені положення Податкового Кодексу України.
Завершена
332 304.00
UAH з ПДВ
Номер:
f448cfd9eb45491cabd538c127595b75
Внутрішній номер закупівлі:
26577182
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-27-000434-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108599
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Ключник +380577308508 kh_vtksks@hk.police.gov.ua http://hk.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
332 304.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2025 13:50 - 02.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2025 13:50 - 05.10.2025 00:00
Аукціон:
06.10.2025 15:34 - 06.10.2025 15:57
Період кваліфікації:
06.10.2025 15:57 - 13.10.2025 18:45
Період завантаження договору:
19.10.2025 00:00 - 29.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴332 304.00 Ретранслятор та радіостанції