-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для автомобіля ЗІЛ-130
Тендер Prozorro UA-2025-09-26-009350-a
Завершена
76 453.30
UAH з ПДВ
Номер:
f27910f6f71848fab33c64e4d80d6416
Внутрішній номер закупівлі:
26572987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-26-009350-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Універсал 2005" Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33962950
-
Адреса:
25001, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Садова, 88Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирослава Сіянко +380522331383 kpku2005@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
76 453.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2025 14:43 - 01.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2025 14:43 - 04.10.2025 10:00
Аукціон:
з 06.10.2025 11:38
Період кваліфікації:
04.10.2025 10:00 - 08.10.2025 17:17
Період завантаження договору:
14.10.2025 00:00 - 24.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 453.30 Шини для автомобіля ЗІЛ-130