-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2025-09-26-006120-a
Завершена
174 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0131254e3124490d91780ec58a3d3399
Внутрішній номер закупівлі:
26569661
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-26-006120-a
Замовник:
Ємільчинська селищна рада Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04347605
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, селище Ємільчине, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 18А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Перегуда +380414921210 emrada.prozorro@gmail.com https://emrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-09-11-012881-a
Очікувана вартість:
174 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄМІЛЬЧИНО-ЛЬОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31981059
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н селище Ємільчине вул.Миру будинок 59
Ціна пропозиції
174 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.09.2025 09:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f449de76bb2e402db654a20fd051feb2
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-26-006120-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄМІЛЬЧИНО-ЛЬОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31981059
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н селище Ємільчине вул.Миру будинок 59
Номер договору:
138
Сума договору:
174 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
145 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Бензин А-95: 58.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
25.09.2025 11:00
Статус:
Підписаний