-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення
Тендер Prozorro UA-2025-09-25-010471-a
Торги не відбулися
390 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
e48f80494e7e45c6a53218bb36d5e32c
Внутрішній номер закупівлі:
26558160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-25-010471-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40311343
-
Адреса:
69036, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, б. Примаченко Марії, будинок 20-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Любарський Олександр Миколайович 380612397329 Aleksandr.uvm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
390 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.09.2025 15:11 - 30.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2025 15:11 - 03.10.2025 00:00
Аукціон:
з 03.10.2025 15:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴390 700.00 Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення