-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(ДК 021:2015 код 45317000-2 Інші електромонтажні роботи) Ремонт системи синхронізації генераторів блоків №2, №3, №6 для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»
Тендер Prozorro UA-2025-09-25-009827-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
5 239 215.32
UAH з ПДВ
Номер:
5f94e50e3fae40b2888aee97422c5abf
Внутрішній номер закупівлі:
26557512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-25-009827-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юліана МАЦЮК 380459658122 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45317000-2 Інші електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 239 215.32 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.09.2025 14:52 - 07.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2025 14:52 - 10.10.2025 09:00
Аукціон:
з 13.10.2025 12:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 239 215.32 (ДК 021:2015 код 45317000-2 Інші електромонтажні роботи) Ремонт системи синхронізації генераторів блоків №2, №3, №6 для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»