-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
краска масляна
Тендер Prozorro UA-2025-09-25-009378-a
Завершена
1 170.00
UAH без ПДВ
Номер:
5f969c3ea4284cbf8f225d95fa21ce86
Внутрішній номер закупівлі:
26557077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-25-009378-a
Замовник:
ДОБРЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ( ЯСЛА-САДОК) ВІЛЬХОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26395438
-
Адреса:
90560, Україна, Закарпатська область, с. Добрянське, вул. Садикова, будинок 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Думнич +380974341518 dobrianske.zdo882@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44800000-8 Фарби, лаки, друкарська фарба та мастикиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 170.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
краска масляна
Кількість
4 банка
Період постачання
18.09.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БЕДЕВЕЛЬСЬКИЙ ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3024503717
-
Контактна особа:
+0000000000
-
Адреса:
90542, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н село Вільхівці ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА будинок 8
Ціна пропозиції
1 170.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2025 14:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
21877826a03b48d1bad2a2aa4538033d
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-25-009378-a-b1
Постачальник:
БЕДЕВЕЛЬСЬКИЙ ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3024503717
-
Адреса:
90542, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н село Вільхівці ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА будинок 8
Номер договору:
48
Сума договору:
1 170.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
18.09.2025 14:29
Статус:
Підписаний