-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аміачна селітра
Тендер Prozorro UA-2025-09-24-012833-a
Завершена
1 440 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3bab6e3d8a6a4037af955d4b297cb9d8
Внутрішній номер закупівлі:
26544305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-24-012833-a
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 440 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2025 16:19 - 29.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2025 16:19 - 02.10.2025 00:00
Аукціон:
02.10.2025 12:46 - 02.10.2025 13:09
Період кваліфікації:
02.10.2025 13:09 - 03.10.2025 13:17
Період завантаження договору:
09.10.2025 00:00 - 19.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 440 000.00 Аміачна селітра