• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)

Торги не відбулися

249 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a00f3598ed2d4689b53e6d280f8d9a3d
Внутрішній номер закупівлі: 26542744
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-24-011277-a   
Замовник: Хоростківська міська рада
Контактна особа: Наталя Качуровська +380988854695 horrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 249 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.09.2025 15:22 - 29.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.09.2025 15:22 - 02.10.2025 16:00
Аукціон: з 03.10.2025 11:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴249 000.00 Газове паливо (Природний газ)