• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015:30210000-4 (ноутбуки укомплектовані)

Завершена

1 038 172.80 UAH з ПДВ
Номер: 78e847ed5909456ab08181bfd0539c70
Внутрішній номер закупівлі: 2654187
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-20-001796-c   
Замовник: Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області
Контактна особа: Артем Куслаєнко +380626441773 mtz@dn.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 038 172.80 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015:30210000-4 (ноутбуки укомплектовані)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 80 комплект
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84301, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48А, (складське приміщення - підвал) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВАРД"

Оскарження: 20.11.2018 14:31 - 01.12.2018 00:00
Ціна пропозиції 1 038 172.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2018 14:34
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: c9145a8290e44cf79582c1e61601dffd
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-20-001796-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВАРД"
Номер договору: Р1029/14/780
Сума договору: 1 038 172.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 03.12.2018 08:00
Статус:
Підписаний
pdf
Р1029 14 780.pdf
p7s
sign.p7s