-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ц_25Т-691_34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Візок для балонів)
Тендер Prozorro UA-2025-09-24-001617-a
Завершена
49 880.04
UAH з ПДВ
Номер:
3242796b8e084901a5b18966e91eeb00
Внутрішній номер закупівлі:
26533091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-24-001617-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія Лазарчик +380661280417 viktoriia.lazarchyk@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
49 880.04 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2025 10:02 - 30.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2025 10:02 - 03.10.2025 12:00
Аукціон:
з 06.10.2025 15:07
Період кваліфікації:
03.10.2025 12:00 - 15.10.2025 16:04
Період завантаження договору:
21.10.2025 00:00 - 31.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 880.04 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Візок для балонів)