• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09120000-6 — Газове паливо (природний газ)

Торги не відбулися

768 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 841.50 UAH
Номер: 5c66566f7938467cbd38b3d61a287c8f
Внутрішній номер закупівлі: 2653242
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-10-29-001115-c   
Замовник: Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради
Контактна особа: Оксана Вікторівна Бец +380553521219 gimnazia_vys@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 768 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 841.50 UAH
Період уточнення: 29.10.2018 13:47 - 04.11.2018 14:00
Період прийому пропозицій: 29.10.2018 13:47 - 14.11.2018 14:00
Аукціон: 15.11.2018 13:24 - 15.11.2018 13:57
Період кваліфікації: 15.11.2018 13:57 - 20.11.2018 13:39

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 53 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 74000, Україна, Херсонська область, Високопільський район, смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 51 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"

Оскарження: 15.11.2018 13:57 - 01.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 584 325.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
576 642.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.11.2018 13:24
Документи 10
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"

Оскарження: 20.11.2018 13:24 - 01.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 589 890.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
580 479.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.11.2018 13:29
Документи 10
Скарги 0
ТОВ ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ

Оскарження: 20.11.2018 13:29 - 01.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 598 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
580 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.11.2018 13:36
Документи 13
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"

Оскарження: 20.11.2018 13:36 - 01.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 673 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
673 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.11.2018 13:39
Документи 21
Скарги 0