-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналізатор газів крові та електролітів
Тендер Prozorro UA-2025-09-23-012979-a
Торги не відбулися
683 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
20def5f4282740c482c5d002e8278655
Внутрішній номер закупівлі:
26528602
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-23-012979-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гоцківська Дарина Олександрівна +380412430810 darinahotskivska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
683 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.09.2025 16:15 - 28.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2025 16:15 - 01.10.2025 09:00
Аукціон:
з 02.10.2025 13:50
Період кваліфікації:
01.10.2025 09:00 - 15.10.2025 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴683 500.00 Аналізатор газів крові та електролітів