• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт (облаштування найпростішого укриття захисних споруд цивільного захисту) підвального приміщення закладу Жовтневого психоневрологічного інтернату за адресою: 19955 , Черкаська область, Золотоніський район, село Мирне, провулок Дружби, будинок 10) (ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

3 368 120.20 UAH з ПДВ
Номер: 3fba2cc5fb0647c9a459b89289db714f
Внутрішній номер закупівлі: 26522314
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-23-006683-a   
Замовник: ЖОВТНЕВИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Контактна особа: Вікторія Хутренко +380688204123 gpninternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 368 120.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.09.2025 12:34 - 05.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.09.2025 12:34 - 08.10.2025 00:00
Аукціон: 08.10.2025 13:42 - 08.10.2025 14:05
Період кваліфікації: 08.10.2025 14:05 - 10.10.2025 08:23
Період завантаження договору: 16.10.2025 00:00 - 26.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 368 120.20 Капітальний ремонт (облаштування найпростішого укриття захисних споруд цивільного захисту) підвального приміщення закладу Жовтневого психоневрологічного інтернату за адресою: 19955 , Черкаська область, Золотоніський район, село Мирне, провулок Дружби, будинок 10) (ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи)