-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Тендер Prozorro UA-2025-09-22-012402-a
Завершена
169 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
ab5bd143bad94d84b00d5e646aa684ff
Внутрішній номер закупівлі:
26512739
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-22-012402-a
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
169 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2025 16:11 - 27.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2025 16:11 - 30.09.2025 00:00
Аукціон:
30.09.2025 13:24 - 30.09.2025 13:47
Період кваліфікації:
30.09.2025 13:47 - 03.10.2025 09:40
Період завантаження договору:
09.10.2025 00:00 - 19.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴169 200.00 Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці