-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2025-09-22-005865-a
Завершена
68 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
0555afec8bbb401ea2b50f73c1ecc35c
Внутрішній номер закупівлі:
26506226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-22-005865-a
Замовник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Наталія Петрівна +380459120222 sukachi-pnbi-vp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
68 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2025 12:28 - 27.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2025 12:28 - 30.09.2025 12:30
Аукціон:
з 01.10.2025 15:22
Період кваліфікації:
30.09.2025 12:30 - 30.09.2025 12:47
Період завантаження договору:
06.10.2025 00:00 - 16.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 300.00 Фармацевтична продукція