-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
М’ячі баскетбольні та футбольні
Тендер Prozorro UA-2025-09-22-005253-a
Торги не відбулися
123 922.00
UAH з ПДВ
Номер:
9ffc6261905a4e74a124f9ca513468f0
Внутрішній номер закупівлі:
26505612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-22-005253-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 922.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2025 12:08 - 27.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2025 12:08 - 30.09.2025 00:00
Аукціон:
з 30.09.2025 15:12
Період кваліфікації:
30.09.2025 00:00 - 02.10.2025 14:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 922.00 М’ячі баскетбольні та футбольні