-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство
Тендер Prozorro UA-2025-09-19-012564-a
Завершена
135 054.08
UAH без ПДВ
Номер:
1ebf20e2ebf74181811aec8303ebb65b
Внутрішній номер закупівлі:
26498363
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-19-012564-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Немчук Микола Юрійович 380685001190 dszn.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-08-07-002280-a
Очікувана вартість:
135 054.08 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство
Кількість
448 послуга
Період постачання
15.09.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОСОННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42782777
-
Контактна особа:
Баландін Віктор Геннадійович 380678990362 ngo.osonnya@gmail.com
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Вул. ТЮТЮННИКІВ, 49/20
Ціна пропозиції
135 054.08 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.09.2025 17:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ccea6c85235246fe80c10175553498a9
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-19-012564-a-b1
Постачальник:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОСОННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42782777
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Вул. ТЮТЮННИКІВ, 49/20
Номер договору:
2
Сума договору:
135 054.08 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство: 301.46000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
15.09.2025 00:00
Статус:
Розірваний