• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятор)

Завершена

24 432.00 UAH з ПДВ
Номер: ac03c2a5c89c406cbd32fc9e0640a660
Внутрішній номер закупівлі: 26498105
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-19-012301-a   
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Контактна особа: Олійник Дмитро Олегович 380938439368 d.oliinyk@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 432.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.09.2025 16:54 - 24.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.09.2025 16:54 - 27.09.2025 08:00
Аукціон: з 29.09.2025 12:40
Період кваліфікації: 27.09.2025 08:00 - 29.09.2025 09:43
Період завантаження договору: 05.10.2025 00:00 - 15.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 432.00 ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятор)