-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття пішохідних доріжок на Алеї Слави (сектор 2) кладовища в мікрорайонні «Ракове» за адресою: вул Народної волі, 17/1 в м. Хмельницькому
Тендер Prozorro UA-2025-09-19-009991-a
Завершена
989 620.03
UAH з ПДВ
Номер:
d24cde333a7a435cb7d74ef551ea91c5
Внутрішній номер закупівлі:
26495808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-19-009991-a
Замовник:
СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524653
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Князя Святослава Хороброго, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мещишин Роман Васильович +380382652161 bto38038654189@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-07-31-002757-a
Очікувана вартість:
989 620.03 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт покриття пішохідних доріжок на Алеї Слави (сектор 2) кладовища в мікрорайонні «Ракове» за адресою: вул Народної волі, 17/1 в м. Хмельницькому
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.10.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Білик Дмитро Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3516111350
-
Контактна особа:
ФОП Білик Дмитро Миколайович 0987456321
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Хмельницький район с. Черепова, вул. Набережна,17
Ціна пропозиції
989 620.03 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.09.2025 15:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9c338aacdbbc4551b09451de171464e3
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-19-009991-a-a1
Постачальник:
ФОП Білик Дмитро Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3516111350
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Хмельницький район с. Черепова, вул. Набережна,17
Номер договору:
28
Сума договору:
989 620.03 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Поточний ремонт покриття пішохідних доріжок на Алеї Слави (сектор 2) кладовища в мікрорайонні «Ракове» за адресою: вул Народної волі, 17/1 в м. Хмельницькому: 989 620.03000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
19.09.2025 00:00
Статус:
Розірваний