-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотографічне обладнання (Проектор)
Тендер Prozorro UA-2018-11-14-000129-b
Торги не відбулися
715 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 575.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 575.00 UAH
Номер:
15b65ab8e78a46608d7efa954ce3ae88
Внутрішній номер закупівлі:
2648412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-14-000129-b
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143301
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградів, вул. Копанська 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Свереняк Олександр Тарасович +380314326147 rayvo.vinogradiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
715 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 575.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2018 09:40 - 20.11.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2018 09:40 - 30.11.2018 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотографічне обладнання (Проектор)
Кількість
65 штуки
Період постачання
до 25.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
РОЯК ОЛЬГА ФЕДОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2606316485
-
Контактна особа:
Ольга +380684951867 PremaShop@ukr.net
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Генерала Свободи, 9а/40
Початкова пропозиція
714 987.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
714 987.00 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0