-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ардуан)
Тендер Prozorro UA-2018-11-13-002580-a
Торги не відбулися
36 388.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 363.00 UAH
мін. крок: 1% або 363.00 UAH
Номер:
00183b1f9f114666906b07a55028ac8e
Внутрішній номер закупівлі:
2648259
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-13-002580-a
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, смт. Васищеве, вул. Зелена, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
36 388.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
363.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2018 16:40 - 20.11.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2018 16:40 - 30.11.2018 08:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ардуан
×
-
МНН:
pipecuronium bromide Pipecuronium bromide
-
АТХ:
M03AC06 M03AC06
Кількість
125 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018