-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” Миколаївська обл., с. Баловне, вул. Київське шосе, 9” (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, а саме 45454000-4 Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2018-11-14-003034-a
Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” Миколаївська обл., с. Баловне, вул. Київське шосе, 9” (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, а саме 45454000-4 Реконструкція)
Торги не відбулися
145 893 025.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 729 465.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 729 465.13 UAH
Номер:
9a992b3890a24d5fa6c8b7b100410087
Внутрішній номер закупівлі:
2648099
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-14-003034-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Миколаївський міжнародний аеропорт" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40823143
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Новоодеський район, село Баловне, вулиця Київське шосе, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Миколаївський міжнародний аеропорт 380675166321 mukolaivairport@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
145 893 025.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
729 465.13 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
729 465.13 UAH
Період уточнення:
14.11.2018 22:14 - 19.11.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2018 22:14 - 29.11.2018 23:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” Миколаївська обл., с. Баловне, вул. Київське шосе, 9” (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, а саме 45454000-4 Реконструкція)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
56664, Україна, Миколаївська область, с. Баловне Новоодеського району, Київське шосе, 9
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НВП "ТЕХВЕСТСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24721187
-
Контактна особа:
Яковлева Олена Вікторівна +380444026073 yakovleva@techwest.relc.com http://www.tws-ua.com
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Жмеринська, 5
Початкова пропозиція
145 850 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
145 850 400.00 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0