• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Перевезення зерна сої (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)

Торги не відбулися

30 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c0ba9bb2602c4d379a2d059ac53947d4
Внутрішній номер закупівлі: 26478613
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-18-008245-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Микола Миколайович Калембет +380660787260 hadiach-agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.09.2025 13:58 - 23.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.09.2025 13:58 - 26.09.2025 00:00
Аукціон: з 26.09.2025 15:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 000.00 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (перевезення зерна сої)