-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ваги лабораторні електронні
Тендер Prozorro UA-2025-09-17-014035-a
Завершена
30 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
870e55eecce84db49938bc9b2dd7dbfd
Внутрішній номер закупівлі:
26469086
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-17-014035-a
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василишин Христина Теодорівна 380977112859 Khrystyna.T.Vasylyshyn@lpnu.ua http://www.lp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38310000-1 Високоточні терезиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.09.2025 17:17 - 22.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2025 17:17 - 25.09.2025 17:00
Аукціон:
з 26.09.2025 13:58
Період кваліфікації:
25.09.2025 17:00 - 26.09.2025 14:39
Період завантаження договору:
02.10.2025 00:00 - 12.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 600.00 Ваги лабораторні електронні