-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)»
Тендер Prozorro UA-2025-09-17-014005-a
Завершена
77 280.00
UAH без ПДВ
Номер:
e36a01d3b52b4183a33def198c74051a
Внутрішній номер закупівлі:
26469055
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-17-014005-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109021
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.І.Франка, 4-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пономаренко Катерина Петрівна +380462678031 upo_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-08-13-011272-a
Очікувана вартість:
77 280.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)
Кількість
33.6 метр кубічний
Період постачання
до 31.10.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чала Ліна Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3132305520
-
Контактна особа:
Чала 0992539732
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, в/м 17, б.1, кв.2
Ціна пропозиції
77 280.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2025 17:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
518cbbfe2bb24b429fd14df4ac60788b
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-17-014005-a-a1
Постачальник:
ФОП Чала Ліна Анатоліївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3132305520
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, в/м 17, б.1, кв.2
Номер договору:
143
Сума договору:
77 280.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
17.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний