• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них (Глинки) (Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки ДК 021:2015 - 50530000-9)

Завершена

3 383.20 UAH з ПДВ
Номер: e32be7cfa74b4a4086d0104f698acdef
Внутрішній номер закупівлі: 26461636
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-17-006590-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ "МЕДИЧНИЙ ПРОСТІР" ГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Андрій Мельник +380976585532 admin_vo@ukr.net http://pmsd.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-06-26-011196-a
Очікувана вартість: 3 383.20 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них (Глинки)
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 35308, Україна, Рівненська область, село Глинки, вул.Зелена, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Рівненська філія Товариства з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України"
Ціна пропозиції 3 383.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2025 12:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 42112dcff9754916a2d73e6974192abf
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-17-006590-a-c1
Постачальник: Рівненська філія Товариства з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України"
Номер договору: 190/25
Сума договору: 3 383.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 819.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них (Глинки): 3 383.20000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 17.09.2025 12:00
Статус:
Підписаний