-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція системи киснепостачання корпусу №1 комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради» за адресою: м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3»
Тендер Prozorro UA-2025-09-16-007689-a
Торги не відбулися
4 020 487.00
UAH з ПДВ
Номер:
6e798210ee374e808f2a0a6717f8938d
Внутрішній номер закупівлі:
26447342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-16-007689-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокун Оксана Вікторівна +380412430810 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 020 487.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2025 13:31 - 28.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2025 13:31 - 01.10.2025 09:00
Аукціон:
з 02.10.2025 12:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 020 487.00 «Реконструкція системи киснепостачання корпусу №1 комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради» за адресою: м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3»