-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2025-09-16-003043-a
Торги не відбулися
50 136.94
UAH без ПДВ
Номер:
691e7baeed0247de83d87747e5cc37ce
Внутрішній номер закупівлі:
26442686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-16-003043-a
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Недо Андрій Олександрович +380675190685 ZooPubTorg@ukr.net https://zoo.nikolaev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 136.94 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.09.2025 10:38 - 21.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2025 10:38 - 24.09.2025 08:00
Аукціон:
з 25.09.2025 11:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 136.94 Кухонне приладдя, товару для дому та господарства для закладів громадського харчування