• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комп'ютерні платформи

Торги не відбулися

53 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 265.00 UAH
Номер: c97e8dce5f884cfdbc7e080055482d69
Внутрішній номер закупівлі: 2642568
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-12-002124-a   
Замовник: КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР
Контактна особа: Тетяна Вотченікова +380563772931,+380562462428 kzkdnim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30211300-4 Комп’ютерні платформиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 53 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 265.00 UAH
Період уточнення: 12.11.2018 16:29 - 19.11.2018 09:00
Період прийому пропозицій: 12.11.2018 16:29 - 29.11.2018 09:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
звукова карта рек шафа станція
Код ДК 021:2015: 30211300-4 Комп’ютерні платформи
Кількість 3 штуки
Період постачання до 20.12.2018
Місце постачання 49027, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького,16 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Компанія Індіго М'юзік
Початкова пропозиція 52 794.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 794.00 UAH з ПДВ
Документи 14
Скарги 0