-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди з лижних гонок в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) та команд з лижного двоборства, стрибків на лижах з трампліна в інших міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі), накази №4132, 4092, 3893, 4095
Тендер Prozorro UA-2025-09-12-004174-a
Торги не відбулися
338 517.00
UAH з ПДВ
Номер:
16793349f8a7473f8166846e6c63f412
Внутрішній номер закупівлі:
26414679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-12-004174-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
338 517.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.09.2025 11:14 - 17.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2025 11:14 - 20.09.2025 12:00
Аукціон:
з 22.09.2025 15:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴338 517.00 Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди з лижних гонок в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) та команд з лижного двоборства, стрибків на лижах з трампліна в інших міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37410000-5: Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі), накази №4132, 4092, 3893, 4095