-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-09-11-013760-a
Торги не відбулися
852 630.00
UAH з ПДВ
Номер:
3c199e72b1da4f88ab92107f4528bae5
Внутрішній номер закупівлі:
26409749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-11-013760-a
Замовник:
Західно-Донбаський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541355
-
Адреса:
51413, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Василенко +380957905237 zdpl2015@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
852 630.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2025 18:31 - 16.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2025 18:31 - 19.09.2025 12:00
Аукціон:
з 22.09.2025 11:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴852 630.00 Природний газ