-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення медичного огляду працівників (ДК 021:2015 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2025-09-11-013692-a
Завершена
4 620.00
UAH без ПДВ
Номер:
8eae9473f1fc4c4eaaa21a621a0cab9f
Внутрішній номер закупівлі:
26409686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-11-013692-a
Замовник:
Початкова школа №312 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22934223
-
Адреса:
02225, Україна, Київська область, Київ, вул.Каштанова, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петіна Євгенія Олександрівна 380957270588 school312@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Необхідність проходження медичного огляду працівниками учбового закладу.
Очікувана вартість:
4 620.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення медичного огляду працівників (ДК 021:2015 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
00184945
-
Контактна особа:
Дорош Віктор 380989250792
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БРАТИСЛАВСЬКА, будинок 3
Ціна пропозиції
4 620.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2025 18:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
62be8fca29a340a595f0d240d9983d26
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-11-013692-a-c1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
00184945
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БРАТИСЛАВСЬКА, будинок 3
Номер договору:
04/09
Сума договору:
4 620.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з проведення медичного огляду працівників (ДК 021:2015 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги): 4 620.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
11.09.2025 15:00
Статус:
Підписаний