-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2025-09-11-012881-a
Торги не відбулися
180 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
57c6532d1e604a359acf825c6ad42eb6
Внутрішній номер закупівлі:
26408851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-11-012881-a
Замовник:
Ємільчинська селищна рада Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04347605
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, селище Ємільчине, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 18А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Перегуда +380414921210 emrada.prozorro@gmail.com https://emrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2025 16:53 - 17.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2025 16:53 - 20.09.2025 13:00
Аукціон:
з 22.09.2025 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Бензин А-95