-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2025-09-11-004526-a
579 ВО
Завершена
55 780.00
UAH з ПДВ
Номер:
79ef75268f7649a4978208ce887ea27a
Внутрішній номер закупівлі:
26400511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-11-004526-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Северіна Людмила Іванівна 380503847607 severina@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2025 11:45 - 17.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2025 11:45 - 20.09.2025 09:00
Аукціон:
з 22.09.2025 12:03
Період кваліфікації:
20.09.2025 09:00 - 22.09.2025 16:08
Період завантаження договору:
28.09.2025 00:00 - 08.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 780.00 Лікарські засоби різні