-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
дошка з хвойних порід дерева 25х150х6000 необроблена, нефарбована (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід)
Тендер Prozorro UA-2025-09-11-002793-a
Торги відмінено
161 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9a4d7ee54add40b28dad3a210f245a8d
Внутрішній номер закупівлі:
26398761
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-11-002793-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" М.ХАРКОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32444596
-
Адреса:
61161, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Ковалівська, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Самусь +380992513972 kp_blagoustriytender@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
161 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2025 10:46 - 16.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2025 10:46 - 19.09.2025 10:00
Аукціон:
з 22.09.2025 14:58
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
cfb6aa5952df402f93db30440b163611
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Торги відмінені на підставі п.п. 1 п. 50 Особливостей, а саме через: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг
Період оскарження:
17.09.2025 09:24 - 28.09.2025 00:00
Дата опублікування:
17.09.2025 09:24
Дата виконання:
28.09.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴161 000.00 дошка з хвойних порід дерева 25х150х6000 необроблена, нефарбована (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід)