• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)

Торги не відбулися

29 995.52 UAH з ПДВ
Номер: bcb5bf6e99814e60a9ba0050a71602de
Внутрішній номер закупівлі: 26394971
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-10-013718-a   
Замовник: МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
Контактна особа: Наталія Шеремет +380975039433 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 29 995.52 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.09.2025 17:35 - 15.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.09.2025 17:35 - 18.09.2025 00:00
Аукціон: з 18.09.2025 12:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴29 995.52 ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)