• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Місце надання послуг: м. Дніпро за місцем розташування станції технічного обслуговування учасника, але не далі 8 -10 км від місця дислокації автотранспортних засобів Замовника, а саме: м. Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 68.

Завершена

249 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ed31bce97d324b489756ff992bb3d6ef
Внутрішній номер закупівлі: 26394970
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-10-013719-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Inna Busyreva +380567319739 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 249 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.09.2025 17:36 - 16.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.09.2025 17:36 - 19.09.2025 00:00
Аукціон: з 19.09.2025 12:48
Період кваліфікації: 19.09.2025 00:00 - 24.09.2025 11:59
Період завантаження договору: 30.09.2025 00:00 - 10.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴249 000.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника