-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліквідація аварійного стану - частковий капітальний ремонт по заміні вікон в під'їздах 4, 5 житлового будинку №12-А по вулиці Петра Сагайдачного у м. Запоріжжі
Тендер Prozorro UA-2025-09-09-013922-a
Завершена
204 399.52
UAH з ПДВ
Номер:
6e1ed9acbd624a25bc00c081ca2c7a38
Внутрішній номер закупівлі:
26380453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-09-013922-a
Замовник:
ОСББ "Бородинська 12-А"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43388382
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Петра Сагайдачного, 12.а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олійник Олена Юріївна +380689592772 p.sagaid12a@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
204 399.52 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ліквідація аварійного стану - частковий капітальний ремонт по заміні вікон в під'їздах 4, 5 житлового будинку №12-А по вулиці Петра Сагайдачного у м. Запоріжжі
Кількість
1 робота
Період постачання
06.09.2025 - 30.09.2025
Місце постачання
69032, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Петра Сагайдачного, буд. 12-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕСКО-ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40700370
-
Контактна особа:
Ляшенко Олексій Володимирович +380617016659
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 93, к. 63
Ціна пропозиції
204 399.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.09.2025 18:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6066497230af4c8b9c0e226fbcb01a70
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-09-013922-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕСКО-ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40700370
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 93, к. 63
Номер договору:
1
Сума договору:
204 399.52 UAH з ПДВ
Сума договору:
174 047.61 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.09.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
04.09.2025 00:00
Статус:
Підписаний