-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Механічні запасні частини для вантажного автомобільного транспорту
Тендер Prozorro UA-2025-09-09-013367-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою
Завершена
144 026.00
UAH з ПДВ
Номер:
8b4e7ee07543489fb91e9a6fd906bc9b
Внутрішній номер закупівлі:
26379894
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-09-013367-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бугайова Лада 380472635830 zakvodkanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 026.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.09.2025 17:35 - 15.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2025 17:35 - 18.09.2025 00:00
Аукціон:
18.09.2025 12:20 - 18.09.2025 12:55
Період кваліфікації:
18.09.2025 12:55 - 01.10.2025 16:38
Період завантаження договору:
07.10.2025 00:00 - 17.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴144 026.00 Механічні запасні частини для вантажного автомобільного транспорту