• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спектрофотометри та термостат

Завершена

653 013.00 UAH з ПДВ
Номер: 795e1543c51445e58be0be8e164d494b
Внутрішній номер закупівлі: 26379783
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-09-013255-a   
Замовник: КП Самбірське ВУВКГ
Контактна особа: Цуприк Ірина Франківна +380969018922 sambir_vuvkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 653 013.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.09.2025 17:03 - 14.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.09.2025 17:03 - 17.09.2025 01:00
Аукціон: з 18.09.2025 12:10
Період кваліфікації: 17.09.2025 01:00 - 24.09.2025 14:44
Період завантаження договору: 30.09.2025 00:00 - 10.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴653 013.00 Спектрофотометри та термостат