-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мультиметр цифровий (ДК 021:2015 38340000-0 Прилади для вимірювання величин)
Тендер Prozorro UA-2025-09-09-012445-a
Завершена
15 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4ce8a07561be417db62659c9109ddc2f
Внутрішній номер закупівлі:
26378989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-09-012445-a
Замовник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Євгеній Борисов +380997114498 a0734@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.09.2025 16:25 - 14.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2025 16:25 - 17.09.2025 10:00
Аукціон:
з 18.09.2025 12:05
Період кваліфікації:
17.09.2025 10:00 - 17.09.2025 11:40
Період завантаження договору:
23.09.2025 00:00 - 03.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 000.00 Мультиметр цифровий