-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювальний комплекс Analog Discovery 2
Тендер Prozorro UA-2018-10-09-001396-a
Вимірювальний комплекс Analog Discovery 2 - 10 комплектів (код 38340000-0 згідно ДК 021:2015)
Завершена
103 088.40
UAH з ПДВ
Номер:
e733ff5250544c4c9d587f1fa6358c52
Внутрішній номер закупівлі:
2637702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-09-001396-a
Замовник:
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Київська Мала академія наук учнівської молоді"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37318438
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Івана Мазепи, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Редченко Людмила Володимирівна 380444893716 Luka39@bigmir.net http://kyiv.man.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником двічі було відмінено тендер щодо закупівлі «Вимірювальний комплекс Analog Discovery 2» (код 38340000-0 згідно ДК 021:2015) через відсутність достатньої кількості учасників, а саме: перше оголошення про проведення було оприлюднене 13.04.2018 р., ідентифікатор закупівлі UA-2018-04-13-002313-a. Дана закупівля не відбулась, причина – недостатня кількість поданих пропозицій (єдиним учасником було ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕВОКОМ.ЮА»).
Друге оголошення про проведення закупівлі було оприлюднене 06.06.2018 р., ідентифікатор закупівлі UA-2018-06-06-000845-a. Дана закупівля не відбулась, причина – недостатня кількість поданих пропозицій (єдиним учасником було ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕВОКОМ.ЮА»). Враховуючи ці обставини, згідно п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIIІ, у разі, якщо замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників, може бути застосовано переговорну процедуру закупівлі, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
103 088.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вимірювальний комплекс Analog Discovery 2
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕВОКОМ.ЮА»
Оскарження: 12.10.2018 13:44 - 28.10.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38606994
-
Контактна особа:
Зернов М.С. 380445201915 info@evocom.ua https://evocom.ua
-
Адреса:
03110, Україна, місто Київ, Київ, Солом’янська, буд. 3Б
Оскарження: 12.10.2018 13:44 - 28.10.2018 23:00
Ціна пропозиції
103 088.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.10.2018 14:34
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
b19d97fc53ec4714b50671d7c64a3aec
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-09-001396-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕВОКОМ.ЮА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38606994
-
Контактна особа:
Зернов М.С. 380445201915 info@evocom.ua https://evocom.ua
-
Адреса:
03110, Україна, місто Київ, Київ, Солом’янська, буд. 3Б
Номер договору:
53/2018
Сума договору:
103 088.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
103 088.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
27.11.2018 09:00
Статус:
Виконаний