-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відновлення пропускної здатності зливової мережі (Гідродинамічне очищення мережі зливової каналізації) за адресою: м.Бердичів, Житомирська обл.(коригування)" (Код ДК 021-2015 (CPV): 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів)
Тендер Prozorro UA-2025-09-09-009279-a
Торги не відбулися
1 457 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f54868548fd74a1caf407d890aad4b93
Внутрішній номер закупівлі:
26375813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-09-009279-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Соловей +380963250285 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 457 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.09.2025 14:51 - 14.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2025 14:51 - 17.09.2025 00:00
Аукціон:
з 17.09.2025 12:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 457 000.00 Відновлення пропускної здатності зливової мережі (Гідродинамічне очищення мережі зливової каналізації) за адресою: м.Бердичів, Житомирська обл.(коригування)" (Код ДК 021-2015 (CPV): 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів)