• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код за ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)

Місце поставки: межа балансової належності електроустановок замовника за адресами: 43016, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Глушець,1; 43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Карпенка-Карого,1 Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 30.06.2019 включно

Торги не відбулися

360 835.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 804.17 UAH
Номер: d93df79497b24359a4e43bea17d83c8a
Внутрішній номер закупівлі: 2636881
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-12-002137-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
Контактна особа: Оксана Главник +380500840304 lutskirynki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 360 835.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 804.17 UAH
Період уточнення: 12.11.2018 16:31 - 18.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 12.11.2018 16:31 - 28.11.2018 10:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 120000 Кіловат-година
Період постачання до 30.06.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті