• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них (Городок 2) (Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки ДК 021:2015 - 50530000-9)

Завершена

4 108.68 UAH з ПДВ
Номер: 445f2123131c43d8a7ac31d8f64c787f
Внутрішній номер закупівлі: 26363859
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-08-010975-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ "МЕДИЧНИЙ ПРОСТІР" ГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Андрій Мельник +380976585532 admin_vo@ukr.net http://pmsd.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-06-26-011196-a
Очікувана вартість: 4 108.68 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них (Городок 2)
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 35331, Україна, Рівненська область, село Городок, вул. Лікарняна, 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Рівненська філія Товариства з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України"
Ціна пропозиції 4 108.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2025 16:06
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 17765c289a4d4bc793c608d5e64496a4
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-08-010975-a-c1
Постачальник: Рівненська філія Товариства з обмеженою відповідальністю "Газорозподільні мережі України"
Номер договору: 165/25
Сума договору: 4 108.68 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 043.90 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них (Городок 2): 4 108.68000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.09.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 08.09.2025 16:00
Статус:
Підписаний