• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту вогнегасників ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд, в тому числі якщо такі документи надані іноземною мовою без перекладу.

Завершена

697 314.20 UAH з ПДВ
Номер: 76625f17c63d4ad09d76233713be3db3
Внутрішній номер закупівлі: 26360155
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-08-007221-a   
Замовник: Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Пилипчук Олександра 380444836361 oleksandra.pylypchuk@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 697 314.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.09.2025 14:16 - 13.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.09.2025 14:16 - 16.09.2025 00:00
Аукціон: з 16.09.2025 11:03
Період кваліфікації: 16.09.2025 00:00 - 22.09.2025 16:18
Період завантаження договору: 28.09.2025 00:00 - 08.10.2025 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴387 358.80 Послуги з технічного обслуговування та ремонту вогнегасників в закладах загальної середньої освіти, код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів;
  • Лот №2 ₴19 529.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту вогнегасників в спеціальній школі №8, спеціальній початковій школі «Пізнайко» код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів;
  • Лот №3 ₴21 871.40 Послуги з технічного обслуговування та ремонту вогнегасників в Ліцеї-інтернаті № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
  • Лот №4 ₴250 000.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту вогнегасників в закладах дошкільної освіти код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
  • Лот №5 ₴16 595.80 Послуги з технічного обслуговування та ремонту вогнегасників в закладах позашкільної освіти код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
  • Лот №6 ₴1 959.20 Послуги з технічного обслуговування та ремонту вогнегасників в управлінні освіти код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів