-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Розробка проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Тендер Prozorro UA-2025-09-08-003720-a
Завершена
64 909.83
UAH з ПДВ
Номер:
dc1ba64eda504fb783ab3c4e7e246d8e
Внутрішній номер закупівлі:
26356659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-08-003720-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Балєва +380577393276 i.balieva@dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
64 909.83 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.09.2025 11:26 - 20.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2025 11:26 - 23.09.2025 09:00
Аукціон:
з 24.09.2025 15:21
Період кваліфікації:
23.09.2025 09:00 - 23.09.2025 13:10
Період завантаження договору:
29.09.2025 00:00 - 09.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 909.83 Розробка проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)