-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері)
Тендер Prozorro UA-2025-09-08-002877-a
Торги не відбулися
73 177.85
UAH з ПДВ
Номер:
4ed54ed0d3f84da68a9600309e29becf
Внутрішній номер закупівлі:
26355801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-08-002877-a
Замовник:
Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485417
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крупеня Людмила Анатоліївна 380442070992 culture_solor@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 177.85 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.09.2025 13:48 - 13.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2025 13:48 - 16.09.2025 10:00
Аукціон:
17.09.2025 12:51 - 17.09.2025 13:20
Період кваліфікації:
17.09.2025 13:20 - 24.09.2025 16:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 177.85 44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері)